Elementor #1713


O nás

Tri domy  vedľa báječného kúpaliska Bešeňová sú  na odpočinok s rodinou, či priateľmi ako stvorené. Jeden 7 dom s dvoma spálňami a dva domy s jednou spálňou ponúkajú ubytovanie pre desať osôb. K dispozícii je Vám parkovisko a pekné chvíle môžete zažiť v altánku s grilom vedľa mini jazierka.

Vlastné parkovanie

Svojho tátoša pohodlne, bezpečne a bezplatne zaparkujete v uzavretom parkovisku priamo pri vchode do domu.

Priateľský prístup

Každý človek je pre nás jedinečný, so svojim neopakovateľným príbehom a je pre nás cťou stať sa na chvíľu súčasťou tohto príbehu. Nevtieravým, ale osobným spôsobom napĺňame očakávania a regulujeme nedostatky v našom ubytovaní .

Skvelá poloha

Bešeňová je svojou polohou výborným východiskovým  bodom pre výlety za prírodnými, ako aj kultúrnymi skvostami. Môžete podniknúť túry v Chočských vrchoch, ako aj v Nízkych tatrách a Vysokých tatrách, alebo sa  vydať do Veľkej Fatry. Môžete navštíviť Múzeum liptovskej dediny v Pribiline, alebo zažiť jedinečnosť pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry Vlkolínec.

Altánok s jazierkom
Tichá a kľudná oáza v centre. Aj keď sa nachádzame tesne vedľa rušného kúpaliska, u nás nájdete po náročnom dni pokoj  v altánku pri ohni, alebo len tak pri sledovani života miniekosystému v jazierku.