Elementor #1713


O nás

Tri domy  vedľa báječného kúpaliska Bešeňová sú  na odpočinok s rodinou, či priateľmi ako stvorené. Jeden 7 dom s dvoma spálňami a dva domy s jednou spálňou ponúkajú ubytovanie pre desať osôb. K dispozícii je Vám parkovisko a pekné chvíle môžete zažiť v altánku s grilom vedľa mini jazierka.

Vlastné parkovanie

Svojho tátoša pohodlne, bezpečne a bezplatne zaparkujete v uzavretom parkovisku priamo pri vchode do domu.

Priateľský prístup

Každý človek je pre nás jedinečný, so svojim neopakovateľným príbehom a je pre nás cťou stať sa na chvíľu súčasťou tohto príbehu. Nevtieravým, ale osobným spôsobom napĺňame očakávania a regulujeme nedostatky v našom ubytovaní .

Skvelá poloha

Bešeňová je svojou polohou výborným východiskovým  bodom pre výlety za prírodnými, ako aj kultúrnymi skvostami. Môžete podniknúť túry v Chočských vrchoch, ako aj v Nízkych tatrách a Vysokých tatrách, alebo sa  vydať do Veľkej Fatry. Môžete navštíviť Múzeum liptovskej dediny v Pribiline, alebo zažiť jedinečnosť pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry Vlkolínec.

Altánok s jazierkom
Tichá a kľudná oáza v centre. Aj keď sa nachádzame tesne vedľa rušného kúpaliska, u nás nájdete po náročnom dni pokoj  v altánku pri ohni, alebo len tak pri sledovani života miniekosystému v jazierku.

Related Posts

Čerenová skala

Čerenová skala je vzdialená len pár kilometrov od Bešeňovej a je s nej nádherný výhľad na liptovskú kotlinu a pritom netreba šlapať tak dlho ako na Choč. Je to nenáročná túra, síce trocha strmejšia ale…

Brankovský vodopád

Brankovský vodopád  je vzdialený  od Bešeňovej 20,5 km, nenáročná túra ktorú zvládnete aj s deťmi. Je to najvyšší vodopád v Nízkych Tatrách s výšku 55 m  a vznikol prepadom horského potoka cez vápencovú skalnú hranu. Vodopád…