Bešeňová 56

O nás

Tri domy  vedľa báječného kúpaliska Bešeňová sú  na odpočinok s rodinou, či priateľmi ako stvorené. Jeden 7 dom s dvoma spálňami a dva domy s jednou spálňou ponúkajú ubytovanie pre desať osôb. K dispozícii je Vám parkovisko a pekné chvíle môžte zažiť v altánku s grilom vedľa mini jazierka.
Vlastné parkovanie
Svojho tátoša pohodlne, bezpečne a bezplatne zaparkujete v uzavretom parkovisku priamo pri vchode do domu.
Priateľský prístup
Každý človek je pre nás jedinečný, so svojim neopakovateľným príbehom a je pre nás cťou stať sa na chvíľu súčasťou tohto príbehu. Nevtieravym, ale osobným spôsobom napĺňame očakávania a regulujeme nedostatky v našom ubytovaní .
Skvelá poloha
Bešeňová je svojou polohou vyborným východiskovým  bodom pre výlety za prírodnými, ako aj kultúrnymi skvostami. Môžte podniknúť túry v Chočských vrchoch, ako aj v Nízkych tatrách a Vysokých tatrách, alebo sa  vydať do Veľkej Fatry. Môžte navštíviť Múzeum liptovskej dediny v Pribiline, alebo zažiť jedinečnosť pamiatkovej rezervácie ľudovej architektúry Vlkolínec.
Altánok s jazierkom
Tichá a kľudná oáza v centre. Aj keď sa nachádzame tesne vedľa rušného kúpaliska, u nás nájdete po náročnom dni pokoj  v altánku pri ohni, alebo len tak pri sledovani života miniekosystému v jazierku.
Foto: